Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


BLOG

Katalóg interiérových ihrísk 2020

10. 02. 2020

Nový katalóg detských, interiérových ihrísk pre podnikateľov a prevádzkovateľov zábavnýcha, voľno-časových a ubytovacích zariadení zameraných na rodiny s deťmi.

celý článok

TRAMPOLÍNOVÉ CENTRÁ

01. 11. 2019

Trampolínové centrá predstavujú celoročnú prevádzku a zábavu pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia od 0 - 99 rokov.

celý článok

AKO ZAČAŤ PODNIKAŤ S DETSKÝM IHRISKOM

01. 10. 2019

Rýchlo rastúci trh a obrovský potenciál family friendly prevádzok láka veľa podnikateľov, ale treba čeliť aj viacerým úlohám, správnym rozhodnutiam a postupom: plánovanie, projektovanie, návratnosť investície, výber zariadenia, výber miesta, proces zariadenia prevádzky a iné.

celý článok

Tipy a triky pre prevádzku detského ihriska

26. 05. 2018

Chcete poznať typy a triky, ktorými si zaistíte spokojných zákazníkov, ktorí budú pravidelne navštevovať Vašu prevádzku s detským ihriskom? Viete čo a ako ponúknuť aby ste získali nových návštevníkov detského ihriska?

celý článok

Prieskum trhu

26. 05. 2018

Informovaná investícia do podnikania s detským ihriskom. Prieskum trhu sprístupňuje užitočné informácie, ktoré pomáhajú urobiť informovanú investíciu, pri príprave obchodnej stratégie a podnikateľovi pripraviť obchodný plán, ktorému môže dôverovať.

celý článok

FAQ

26. 05. 2018

V tejto sekcii sa Vám pokúsime zodpovedať najčastejšie otázky týkajúce sa vnútorných detských ihrísk.

celý článok

Návratnosť investície do projektu s detským interiérovým ihriskom

23. 05. 2018

Pre tých, ktorí uvažujú o podnikaní prevádzka s interiérovým detských ihriskom alebo interiérové zábavné centrum predstavuje zaujímavú príležitosť. Záujemcovia, ktorí majú vzťah k deťom a zábave určite môžu zvažovať vnútorné detské ihrisko ako možnosť podnikania.

celý článok

Podnikateľská príležitosť

20. 05. 2018

Pre tých, ktorí uvažujú o podnikaní prevádzka s interiérovým detských ihriskom alebo interiérové zábavné centrum predstavuje zaujímavú príležitosť. Záujemcovia , ktorí majú vzťah k deťom a zábave určite môžu zvažovať vnútorné detské ihrisko ako možnosť podnikania.

celý článok