Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


31. 10. 2022

Podnikateľská príležitosť

Koncept interiérového ihriska môže záujemca spracovať podľa vlastných predstáv, alebo sa môže nechať inšpirovať existujúcimi projektmi.

 

Interiérové ihrisko či vnútorné centrum zábavy predstavujú aktuálny podnikateľský trend a obchodný koncept, nakoľko oblasť služieb pre rodiny s deťmi je zanedbaná a chýbajú tieto možnosti. Rodiny čoraz viac vyhľadávajú miesta kde môžu spoločne s deťmi tráviť čas. Okrem iného vnútorné centrá zábavy umožňujú deťom bezpečnú hru v spoločnosti rovesníkov. Tiež sú podstatne bezpečnejšie v porovnaní s exteriérovými ihriskami.

 

Úspech tohto obchodného konceptu je v tom, že prináša riešenie existujúcej situácie na trhu, ktorou sú chýbajúce zábavné miesta pre rodiny s deťmi. Rovnako vieme, že v našom podnebnom pásme nie je počasie veľmi priaznivé (dážď, blato, mráz, ale aj cez leto horúčavy), preto interiérové ihriská prinášajú efektívne riešenie.

 

Pre všetkých záujemcov o tento typ podnikania prináša spoločnosť širokú ponuku produktov a vybavenia vnútorných zábavných centier a detských ihrísk. Prezrite si všetky naše produkty.

 

Avšak pred konečným rozhodnutím o podnikaní v zábavnom sektore služieb treba zvážiť čo vlastnenie a prevádzka zábavného interiérového ihriska obnáša >> Návratnosť investície

 

ÚSPEŠNÉ PODNIKANIE S DETSKÝM IHRISKOM / Family friendly kaviareň, reštaurácia či iná prevádzka

Keď je práca koníčkom

Ako matka na materskej dovolenke som váhavo začala podnikať s interiérovým ihriskom MICH, dnes je moje ihrisko najnavštevovanejšou prevádzkou v meste.

Jarmila Kuricová –

 

Prevádzkovanie podniku s detským ihriskom alebo zábavným centrom nie je vždy len o práci ale aj o s tým spojenej zábave.Prevádzkovateľ bude denne ponorený do zábavnej a šťastnej atmosféry vyplývajúcej z hry detí. Spokojnosť a záujem majiteľa uľahčuje prevádzku udržiavať v príjemnej, veselej a zábavnej atmosfére. Spokojnosť prináša radosť deťom a vytvára krásne spomienky na hru s rovesníkmi, oslavu narodením alebo iné veselé spomienky na hru. Z tohto dôvodu sú prevádzky s útulnou a zábavnou atmosférou stále navštevované a vo výhode voči konkurencii.

 

Centrum zábavy a interiérové detské ihrisko je tiež spôsob ako vylepšiť komunitu, zaistiť deťom bezpečné miesto na hru a dopriať rodinám priateľské prostredie pre stretnutia.

 

Často sa hovorí, že človek nemôže mať naraz oboje ale v tomto prípade je možné zlúčiť prácu (podnikanie) so zábavou. Rovnako tento druh práce umožňuje jednotlivcom naplniť ciele profesijné a finančné.

 

Dosiahnite dlhodobé výnosy !

Po počiatočnej fáze zariaďovania a spustenia zábavného centra, potrebujete reklamu, ktorá Vás zviditeľní. Udržujte potenciálnych zákazníkov informovaných o Vašej prevádzke a jej ponuke pričom používajte rôzne dostupné formy reklamy platenej i neplatenej, tlačovej i internetovej. Keď sa v prevádzke vytvorí pravidelná zákaznícka návštevnosť, reklama Vašej prevádzky sa bude ďalej šíriť aj referenciou - slovom od zákazníka k ďalšiemu zákazníkovi. Stála návštevnosť Vám zaistí pravidelný príjem a možnosť venovať viac pozornosti zase ďalším vylepšeniam, ktoré povedú k rastu a väčším výnosom.

 

Vytvorenie času pre rodinu.

Ako náhle vaša firma dosiahne stabilný pokrok budete mať viac času na vašu rodinu. Nebudete sa musieť obávať o zníženie príjmu na úkor trávenia času s rodinou a kvality rodinného života. Bolo preukázané, že tí, ktorí majú dobrú rovnováhu práce a času stráveného s rodinou sú schopní dosahovať výborné pracovné výsledky.

 

Váš obchodný potenciál je neobmedzený !

Môžete ľahko dosiahnuť finančnú slobody ako v malom podnikaní s detským interiérovým ihriskom ako aj vo veľko-podnikaní. Ak ste ambiciózny typ osobnosti môžete tento koncept adaptovať na stredné podnikanie alebo veľkú spoločnosť s vlastnou sieťou detských interiérových ihrísk a komplexných centier zábavy. V odvetví interiérových ihrísk nie sú obmedzenia a každý si môže vytvoriť vlastný model podnikania úmerný k svojim ambíciám. Pokiaľ ste vždy túžili po vlastnom podnikaní môžete sa naplno a kreatívne prejaviť.