Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


17. 11. 2022

Katalóg interiérových ihrísk

Pripravili sme pre vás nový katalóg detských, interiérových ihrísk 2020.

Katalog detskych interierovych ihrisk 2020

 

Katalóg detských, vnútorných ihrísk obsahuje prehľad projektov pre deti od 3 do 14 rokov. V ponuke nájdete projekty rôznych veľkostí pre priestorovú výmeru od 30m2 do 200 m2. Detské vnútorné ihriská obsahujú rôznu hraciu výbavu, zábavné a preliezkové prvky od klasických šmýkačiek, loptičkových bazénov, sieťových prelezov až po komplikovanejšie a viac náročnejšie prvky ako tobogany, lezecké steny a preliezky vyššej náročnosti podľa vekového zamerania.

 

Katalóg panelových ihrísk REATEK ponúka prehľad vnútorných ihrísk od menších projektov až po veľké, plošne rozsiahle či viac-pochodové projekty. Panelový systém ihrísk predstavuje nový a hlavne podstatne kvalitnejší systém interiérových ihrísk vyšších štandardov. Cena projektu detského ihriska sa pohybuje v závisloti od veľkosti, počtu poschodí a náročnosti hracej výbavy. 

 

Každý projekt možno ďalej upravovať a prispôsobovať farebne, tematicky či zákazkovo doladiť parametre podľa požiadaviek zákazníka. REATEK ihriská sú praktické vďaka širokej flexibile prevedení a zákazkových úprav na mieru.

 

Máte záujem o katalóg detských ihrísk 2020? Kontaktujte nás, radi Vám zašleme ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu!