Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


20. 11. 2018

Financovanie projektu s detským ihriskom

Peniaze na naštartovanie podnikateľského projektu s detským, interiérovým ihriskom. Už 8 rokov sa venujeme vytváraniu projektov interiérových detských ihrísk, kaviarní a podnikateľských projektov s detskou herňou. Často sa stretávame so situáciou, že podnikateľ buď začína alebo potrebuje rozšíriť či vylepšiť svoju existujúcu činnosť, prostredie a navýšiť konkurencieschopnosť. Či už na štart podnikania alebo vylepšenie existujúceho podnikania sú samozrejme potrebné financie. Pokiaľ Vám v realizácii Vášho projektu s detským ihriskom, bránia práve chýbajúce peňažné prostriedky, zistili sme za Vás možnosti financovania.


PRÍSPEVOK na začatie podnikania:

-      SBA http://www.sbagency.sk/prispevok-na-zacatie-podnikania#.W_LVTS03aqQ

-      ÚPSVar https://www.upsvr.gov.sk/sluzby-zamestnanosti/nastroje-aktivnych-opatreni-trhu-prace/prispevky-pre-obcana/prispevok-na-samostatnu-zarobkovu-cinnost-49.html?page_id=13191


EURÓPSKY investičný fond – podpora malých a stredných podnikateľov. Poskytuje úvery prostredníctvom bánk, kedy úver so zárukou EIF má výhodnejšiu úrokovú sadzbu v porovnaní so štandardnými bankovými úvermi:

-      SLSP https://www.slsp.sk/sk/biznis/zaciname-podnikat

-      ČSOB https://www.csob.sk/podnikatelia-firmy/uvery-eu

-      OTP https://www.otpbanka.sk/spravny-cas-na-rozvoj-podnikania-v-…

-      SZRB https://www.szrb.sk/sk/uvery/

-      Viac info http://www.eif.org/what_we_do/where/sk/index.htm


ÚVERY pre podnikateľov:

-      Kontokorentné úvery pre podnikateľov

-      Splátkové úvery pre firmy a podnikateľov