Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

CENTRAZABAVY.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)905 671 158
napíšte nám
+421(0)32 3811 404
info@reatek.sk

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 8 990,00 EUR
Naša cena 1 190,00 EUR

BLOG » FAQ

26. 05. 2018

FAQ

1. OTÁZKA: Chcel / chcela by som vnútorné detské ihrisko, ako mám začať?

ODPOVEĎ: Pokiaľ ste nevlastnili a neprevádzkovali ešte žiadnu prevádzku je tu niekoľko vecí, ktoré treba urobiť:

- Zoznámte sa s podnikateľským obchodným konceptom interiérového detského ihriska a potrebným vybavením. Navštívte na našej webovej stránke sekciu o ihriskách, ktoré informujú o tomto obchodnom zámere a prezrite si súvisiace produkty>>

- Prečítajte si články a rady v tejto oblasti podnikania z vlastných zdrojov, internet, noviny či referencie známych. Zistite si potrebné informácie pre začiatok Vášho podnikania s detským ihriskom.

- Máte záujem o osobné stretnutie, kontaktujte nás a náš konzultant si s Vami dohodne najbližšie možné stretnutie.

 

2. OTÁZKA: Čo zahŕňa kompletný proces založenia prevádzky interiérového ihriska?

ODPOVEĎ: Informácie procesu a postupu založenia prevádzky interiérového ihriska nájdete v sekcii Ako začať >>, kde sú vymenované jednotlivé kroky.

 

3. OTÁZKA: Koľko stojí hracie vybavenie interiérového ihriska ?

ODPOVEĎ: Ako špecializovaný dodávateľ vnútorných hracích a zábavných zariadení ponúkame najlepšie a najdostupnejšie ceny na trhu. Pretože sa sústredíme na širokú skupinu zákazníkov, okrem cenovo náročnejšieho moderného vybavenia ponúkame aj nízko investičné riešenia. Prezrite si ceny našich produktov >>

Ak ide o zákazkové riešenie, ktoré sa skladá z produktov a doplnkov, finálna cena je kalkulovaná po úplnom dokončení dizajnu ihriska. Zároveň naša spoločnosť dokáže pracovať aj spôsobom kedy zákazník vopred stanový výšku investície do interiérového ihriska a následne sa projekt pripraví podľa zákazníkových preferencií zariadenia.

Aby ste získali predstavu o zákazkových návrhoch detských ihrísk a ich cenách navštívte našu sekciu zákazkové dizajny ihrísk >>. Následne ak Vás ponuka zaujme kontaktujte nás

 

4. OTÁZKA: Koľko peňazí potrebujem na naštartovanie podnikania s interiérovým detským ihriskom?

ODPOVEĎ: Výška investície záleží od viacerých faktorov ako napr. ceny zariadenia prevádzky (interiérové ihrisko, iný hracie vybavenie, sedenie pre hostí, gastro zariadenie, ostatné potrebné vybavenie prevádzky), či je potrebná investícia stavebnej úpravy prevádzky, cena nájmu za priestor prevádzky, personál atď. Všeobecne platí čím väčšia prevádzka vnútorného detského ihriska alebo zábavného centra, tým vyššie náklady. Avšak výhodou podnikania s interiérovým detským ihriskom je jeho flexibilita zmestiť sa takmer do každého rozpočtu. Podnikať sa dá ako s malým vnútorným ihriskom ako aj s veľkým interiérovým zábavným centrom. Všetky veľkosti biznisu majú svoje miesto na trhu a rovnakú šancu na veľký úspech.

Článok zverejnený v sekcii Správny výber miesta prevádzky >> Vám pomôže nájsť vhodné miesto pre interiérové detské centum a v sekcii Mali by ste vedieť >> nájdet vzorec na vypočet návratnosti investície.

 

5. OTÁZKA: Aká je návratnosť mojej investície a koľko budem zarábať?

ODPOVEĎ: Ako väčšina biznisov s dobrou trhovou pozíciou, ktorá odpovedá na dopyt detského trhu a potrieb rodiny, je návratnosť investície vysoká. Zvlášť to platí na trhoch kde sa tento obchodný koncept rozbieha. Avšak návratnosť investície záleží od celkového obchodného plánu, šikovnosti a úspešnosti majiteľa a ďalšej trhovej situácie, preto je vhodné použiť finančnú analýzu pre Váš projekt. Finančná analýza Vám rovnako pomôže zistiť očakávané zisky. Viac informácii na túto tému nájdete v sekcii  Zisk a návratnosť investície >>.

 

6. OTÁZKA: Môžem mať vlastný dizajn, zákazkový model interiérového ihriska?

ODPOVEĎ: Áno a návrh zákazkového modelu je úplne zdarma. Pripravujeme profesionálne 3D vizualizácie z viacerých pohľadov. Prikladové zákazkové projekty a ich ceny si môžete prezrieť v sekcii zákazkové dizajny ihrísk >>. Pre záujemcov o vytvorenie ich zákazkového projektu navštívte našu webovú podstránku Vytvorenie zákazkového dizajnu >>

 

7. OTÁZKA: Aká je dodacia doba?

ODPOVEĎ: Po uskutočnení objednávky, je dodacia doba 7-9 týždňov pri veľkých modeloch a zákazkových dizajnoch. Pri malých môže byť dodacia doba kratšia (treba informovať podľa konkrétneho modelu detského ihriska). Pri skladových modeloch interiérových ihrísk je dodacia doba ihneď. Dodacia doba>>

 

8. OTÁZKA: Koľko vopred treba urobiť objednávku, aby som svoju prevádzku spustil v stanovenom dátume? 

ODPOVEĎ: Najlepšie je sa držať dátumu kedy treba mať prevádzku úplne skompletizovanú a podľa toho vychádzať so skutočností:

- dodacia doba neskladového ihriska je min. 6 a max. 8 týždňov

- trvanie montáže záleží od veľkosti ihriska t.j. môže trvať 4 a pri veľkom centre až 12 dní

- montáž hracieho zariadenia môže prebiehať v dokončenom interiéry, kde neprebiehajú stavebné práce

Pri zhodnotení týchto faktorov je odporúčané min. 10 – 12 týždňov vopred pred otvorením prevádzky urobiť objednávku interiérového detského ihriska a potrebného hracieho zariadenia >>9. Otázka: Môžem si ihrisko inštalovať samostatne?

ODPOVEĎ: Inštaláciu Vášho prvého interiérového detského ihriska odporúčame zveriť našim skúseným montážnym technikom, nakoľko bezpečnosť je pri tomto vybavení veľmi dôležitá. Rovnako naši technici dokážu rýchlo postopovať, flexibilne riešiť detaily a výsledok bude estetický. Ak by sa však zákazník rozhodol montáž realizovať sám je potrebné vedieť, že si za montážne a stým spojenú bezpečnosť ručí samostatne. Preto je potrebné, aby montáž realizoval niekto so skúsenosťou s čítaním výkresov, s technickou a montážnou zručnosťou.

 

10. OTÁZKA: Sú výrobky certifikované a spĺňajú platnú legislatívu?

ODPOVEĎ: Vzhľadom na vysoké požiadavky EU sú produkty európskej výrobnej divízie MICH modifikované podľa európskych noriem a štandardov. Výrobné materiály, konštrukcia, doplnky a súčiastky prešli testovacími skúškami doloženými výslednou správou, EU certifikáciou a certifikáciou bezpečnosti.

Značka MICH Europe je registrovaná značka detských interiérových ihrísk v súlade s európskymi normami. Ihrisko s certifikátom výrobcu modelu ihriska je základom úspechu prevádzky s detským ihriskom.

Takmer 100 referencii - fungujúcich projektov ihrísk na slovenskom a českom trhu dokumentuje kvalitu značky a potrebnú certifikáciu, ktorá je kontrolovaná úradmi hneď pri iniciálnom otvorení prevádzky. Preto si každý odberateľ v SR aj Českej republike môže byť istý, že jeho ihrisko a jeho komponenty nielen spĺňajú certifikáciu CE, ISO, DIN, SGS, ale jeho produkt je modifikovaný presne podľa požiadaviek našej spoločnosti - na základe dlhodobých skúseností pri montážach, dodávkach aj servisných prácach. Interiérové detské ihriská odovzdávame spolu s certifikáciou.

 

11. OTÁZKA: Môžem vedieť viac o výrobe interiérového ihriska?

ODPOVEĎ: Áno, pre všetkých záujemcoch o našej výrobe ponúkame prezentačné videohttp://www.youtube.com/watch?v=77D9A306elU

Ihriská MICH spadajú do strednej cenovej kategórie, v ktorej značka plánuje aj naďalej zotrvať nakoľko vytvára cenovú líniu dostupnú pre široké spektrum zákazníkov. Naviac umožňuje v daných investičných hladinách zákazníkom využiť dynamickú návratnosť investície, čo má pozitívny dopad na výsledky ich podnikania. Na základe modernizácie výrobnej techniky a výrobných materiálov dokáže značka produkovať kvalitu s dlhou životnosťou. V dôsledku vylepšujúcej sa kvality ale udržanej strednej cenovej línii vytvára konkurencieschopné ihriská značkám, ktoré sú zamerané na ihriská najvyššej triedy a najvyššej cenovej hladiny. "Podstatnou vecou pre každého podnikateľa je nepochybnenávratnosť investície - tá je pri ihriskách MICH omnoho rýchlejšia" (Liu Leur, CEO MICH International), preto hlavným cieľom je zosúladiť stále sa vylepšujúcu kvalitu a pritom zotrvať v dostupných cenách pre široké spektrum zákazníkov, ktorí očakávajú návratnosť investície.

 

12. OTÁZKA: Čo ak sa na ihrisku niečo pokazí, ako to je so servisom?

ODPOVEĎ: Naša spoločnosť poskytuje nielen záručný ale aj pozáručný servis a to k dodanému tovaru ale aj k zabezpečeným montážnym prácam. Reagujeme maximálne flexibilne tak, aby sme vyhoveli zákazníkovi a neovplyvňovali plynulý chod jeho prevádzky s interiérovým ihriskom. Viac>>

 

13. OTÁZKA: Ak mám na prevádzke vonkašiu terasu odporúča sa použiť aj vonkajšie detské atrakcie?

ODPOVEĎ: Vo všeobecnosti platí, že prevádzka je zaujímavšia a tým navštevovanejšia keď zahŕňa čo najviac atrakcií a herných možností, preto je zaujmavé ak majiteľ svoju prevádzku rozšíri aj do exteriéru. Tu môže využiť sezónne nafukovacie atrakcie, ktoré sa počas zimných mesiacov dajú využiť i v interiéry alebo pôjde do klasického projekty vonkajšieho detského ihriska. Ceny týchto produktov si môžete prezrieť v našej sekcii detské nafukovacie atrakcie >> alebo trampolíny či exteriérové fitness zariadenia

 

14. OTÁZKA: Ako môžete ma informovať o zľavnených ponukách a akciových cenách ?

ODPOVEĎ: V prípade, že chcete byť informovaný o prebiehajúcich zľavách interiérových detských ihrísk, atrakcií , súvisiaceho sortimentu a noviniek môžete na nasledujúcej linke prihlásiť na odber e-mailových NOVINIEK >>