Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

CENTRAZABAVY.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)905 671 158
napíšte nám
+421(0)32 3811 404
info@reatek.sk

TOVAR V AKCII

Naša cena 14 686,00 EUR
Naša cena 2 690,00 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 12 990,00 EUR
Naša cena 529,00 EUR
Naša cena 8 790,00 EUR

01. 11. 2017

TRAMPOLÍNOVÉ CENTRÁ

Trampolínové centrá predstavujú celoročnú prevádzku a zábavu pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia od 0 - 99 rokov.

Stiahnite si našu brožúru ohľadne trampolínových centier

Trampolínové centrá sú veľmi populárne medzi podnikateľmi v USA, Austrálii aj v západnej Európe, nakoľko možnosti využitia centa sú neobmedzené a majiteľ centra môže zacieliť svoj marketing na firmy a firemné akcie, rodiny a rodinné akcie, oslavy a takisto aj na športové eventy - a toto prináša požadovanú návratnosť investície.

Interiérové trampolínové centrá sa zaradili medzi najnavštevovanejšie celoročné zábavno-športové prevádzky v rámci Európy,vyhľadávané sú rodinami, mládežou a skupinami priateľov. Interiérové trampolíny a trampolínové centrá sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérske i profi zápasy.

Každý si môže zaskákať podľa svojho vkusu či už do vybláznenia, podľa hudby, spolu s priateľmi simultánne, súťažiť o najvyšší výskok, skákať s fitnes inštruktorkou alebo zahrať s kamarátmi dodgeball alebo basketbal. Variantov hier a zábavy v trampolínových centrách pre verejnosť alebo súkromné akcie je viac než dosť.

Druhy a spôsoby využitia trampolín (tie isté trampolíny môže trampolínové centrum využiť na rôzne druhy zábavy a hier): trampolíny + bazén s molitanovými kockami, do ktorého sa skáče, trampolíny + basketbalový kôš na hru jumping basketbal, dodgeball (vybíjaná), tancovanie na trampolínach, aerobik na trampolínach, fitness trampolíny, akrobatické trampolíny, adrenalínové trampolíny s prekážkovou dráhou (molitané prekážky, lanový rebríky ponad bazén s mäkkými penami, závesný kruh na preskok, lano na spúšťanie, šplhanie, iné.), trampolíny pre najmenších, pre batoľatá, zákazkové rozmery trampolín, zákazková výroba farebných prevedení, trampolíny na exteriérové využitie s prestrešením, trampolíny podľa zadania skákacích plôch (2-trampolíny až po XXL projekty s bočnou odrazovou plochou).


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV