26. 01. 2023

TRAMPOLÍNOVÉ CENTRÁ

Trampolínové centrá predstavujú celoročnú prevádzku a zábavu pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia od 0 - 99 rokov.

 

Trampolínové centrá sú veľmi populárne, nakoľko možnosti využitia centra sú neobmedzené a majiteľ centra môže zacieliť svoj marketing na firmy a firemné akcie, rodiny a rodinné akcie, oslavy a takisto aj na športové eventy - a toto prináša požadovanú návratnosť investície.

 

Interiérové trampolínové centrá sa zaradili medzi najnavštevovanejšie celoročné zábavno-športové prevádzky v rámci Európy,vyhľadávané sú rodinami, mládežou a skupinami priateľov. Interiérové trampolíny a trampolínové centrá sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérske i profi zápasy.

 

Každý si môže zaskákať podľa svojho vkusu či už do vybláznenia, podľa hudby, spolu s priateľmi simultánne, súťažiť o najvyšší výskok, skákať s fitnes inštruktorkou alebo zahrať s kamarátmi dodgeball alebo basketbal. Variantov hier a zábavy v trampolínových centrách pre verejnosť alebo súkromné akcie je viac než dosť.

 

Druhy a spôsoby využitia trampolín (tie isté trampolíny môže trampolínové centrum využiť na rôzne druhy zábavy a hier): trampolíny + bazén s molitanovými kockami, do ktorého sa skáče, trampolíny + basketbalový kôš na hru jumping basketbal, dodgeball (vybíjaná), tancovanie na trampolínach, aerobik na trampolínach, fitness trampolíny, akrobatické trampolíny, adrenalínové trampolíny s prekážkovou dráhou (molitané prekážky, lanový rebríky ponad bazén s mäkkými penami, závesný kruh na preskok, lano na spúšťanie, šplhanie, iné.), trampolíny pre najmenších, pre batoľatá, zákazkové rozmery trampolín, zákazková výroba farebných prevedení, trampolíny na exteriérové využitie s prestrešením, trampolíny podľa zadania skákacích plôch (2-trampolíny až po XXL projekty s bočnou odrazovou plochou).


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV