Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)905 671 158
www.centrazabavy.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » ZNAČKY IHRÍSK

Predaj a distribúcia detských ihrísk

Dodávame iba TOP svetové značky ihrísk

Od 2017 Vám prinášame nové značky od top svetových výrobcov detských interiérových ihrísk.

Podľa Vašich preferencií - cena, kvalita, rýchlosť dodania, doplnky - zabezpečujeme dodanie ihriska od ktoréhokoľvek s top 6 svetových výrobcov. K tomu je vždy samozrejme profesionálna, kvalitná a certifikovaná montáž, vstupná kontrola podľa EN1176: 2008 a prvá ročná revízna správa zdarma.

Každý manažér nášho montážneho tímu má svoj TUV certifikát na revízie ihrísk a kontroluje celú montážnu partiu tak, aby sa ihrisko inštalovalo v súlade s bezpečnostnými normami. Ihriská inštalujeme kdekoľvek vo svete a máme referencie na viac ako 250 inštalácií.

Všetky ihriská spĺňajú kritériá normy STN EN 1176 : 2008 a certifikáciu projektu Vám zabezpečíme prostredníctvom TUV Nord alebo TUV Sud po dostavaní konkrétneho projektu.