KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » Ihriská - motív dinosaury

Detské ihriská - motív pravek

Interiérové ihriská s motívom Dinosaurov

Tematicky ladené ale aj klasické, farebné modely detských ihrísk upravíme podľa veľkosti priestorov a predstáv zákazníka. Ponúkame zákazkovú výrobu detských interiérových ihrísk na základe zadania veľkosti, hracieho vybavenia, farebného ladenia, umiestnenia názvu ihriska, maskota či iných požiadaviek.

IHRISKAMICH.SK: MODERNÉ A SPOĽAHLIVÉ INTERIÉROVÉ IHRISKÁ, KTORÉ LÁKAJÚ RODINY S DEŤMI

Ponúkame Vám detské interiérové ihriská v klasicky veselých farebných prevedenia a farebných kombináciách, taktiež detské ihriská tematicky ladené. Môžete si vybrať z viacerých motívov alebo si navrhnúť vlastný motív interiérového ihriska ako napr. ihrisko s motívom galay, zoo, zvieratiek, vesmírna stanica, loď, morský svet, rozprávkový svet, pevnosť, džungľa, safari, pirátska loď, dom v korune stromu, detské mestečko či iný námet ihriska podľa Vašej fantázie. Navrhnite si detské ihrisko na mieru alebo vytvorte originálny baby kútik, ktorý preslávi Vašu prevádzku, zvýši obľúbenosť existujúcej kaviarne, podniku alebo Vás výrazne odlíši od konkurencie.

Ihriská na mieru navrhujeme podľa pôdorysu priestorov kde bude ihrisko umiestnené a veľkostných požiadaviek zákazníka. Pripravíme grafický návrh - 3D vizualizáciu interiérového ihriska, zameranie priestorov, úpravu dizajnu ihriska na zákazku, dovoz ihriska a montáž i pravidelný servis ihriska.

Navrhneme pre Vás detské interiérové ihrisko na mieru, ktoré bude robiť reklamu Vašej prevádzke, výrazne Vás odlíši od konkurencie, priláka do vašej prevádzky rodiny s deťmi, vďaka čomu sa môže Váš obrat zvýšiť minimálne o 20%.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadne detailov a preveriť si možnosti dodávky a aktuálnu cenovú ponuku. Investujte do modernizácie Vašej prevádzky a presvedčte sa sami o výhodách detských interiérových ihrísk.

Viac informácií na +421 905 671 158 alebo obchod@ihriskamich.sk

NAVŠTÍVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PREZRITE SI AKO VYUŽIVAJÚ NAŠE INTERIÉROVÉ IHRISKÁ OSTATNÍ MAJITEĽIA A PREVÁDZKÁRI.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


U nás je zaručená široká ponuka interiérových ihrísk a možností vybavenia detských ihrísk. Vyberte si alebo si nechajte navrhnúť ihrisko na mieru podľa predstáv v klasickom, veselom farebnom ladení alebo s dizajnom hrad / pevnosť, vodný / morský svet, rozprávkový svet, zvieratká / zoo, vesmír / galaxy dizajn, motív pirátska loď, džungľa, detské mestečko alebo safari. Všetky a ďalšie tematické ihriská nájdete v našej ponuke detských ihrísk a baby kútikov.