KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)905 671 158
www.centrazabavy.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » VONKAJŠIE TRAMPOLÍNY

Trampolíny do exteriéru s prestrešením

Trampolíny do exteriéru, vonkajšie trampolíny - s prestrešením - možnosť celoročnej prevádzky

Trampolínové centrá - vonkajšie aj vnútorné trampolínové centrá sú veľmi populárne medzi podnikateľmi v USA, Austrálii aj v západnej Európe, nakoľko možnosti využitia centa sú neobmedzené a majiteľ centra môže zacieliť svoj marketing na firmy a firemné akcie, rodiny a rodinné akcie, oslavy a takisto aj na športové eventy - a toto prináša požadovanú návratnosť investície.

Interiérové trampolínové centrá sa zaradili medzi najnavštevovanejšie celoročné zábavno-športové prevádzky v rámci Európy,vyhľadávané sú rodinami, mládežou a skupinami priateľov a firmami na teambuilding. Trampolíny a trampolínové centrá sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérske i profi zápasy.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadne detailov a preveriť si možnosti dodávky a aktuálnu cenovú ponuku.

NAVŠTÍVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PREZRITE SI AKO VYUŽIVAJÚ NAŠE TRAMPOLÍNOVÉ CENTRÁ OSTATNÍ MAJITEĽIA A PREVÁDZKÁRI.


Usporiadať podľa 
Výrobca  


Oceľová konštrukciA: 4 cm x 8cm, 8 x 8 cm, hrúbka 2.5 mm, s ošetrením proti hrdzaveniu, s povrchom spracovaným pri vysokej teplote 195 ºC s ekologickým náterom Akzo Nobel.

Skákacia plocha, dvojvrstvová – PP materiál s UV odolnosťou testovanou 800 hodín môže byť neprestajne vyťažená 15 000 hodín a pritom byť vystavená slnečnému žiareniu. Nosnosť 280 kg / 1m2.

Špeciálne oceľové pružiny Manganese 65MN od popredného japonského výrobu KOSHUHA, 190 mm dĺžka, 28 mm priemer oka, 3.5 mm priemer drôtu. Tlak každej pružiny je oveľa jednotnejší a 2 ½  krát lepšie prispôsobivejší, čím sa zvyšuje jej pružnosť i životnosť.

Certifikácia: trampolíny sú certifikované a sú v súlade s Európskymi normami bezpečnosti. Trampolíny sú dodávané vrátane certifikácie: ISO9001:2000,CE, TUV-GS,EN1176, SGS

Výhody: Všetky prvky sú povrchovo ošetrené a s úpravou proti vyblednutiu, prasknutiu či olupovaniu povrchu,  UV odolné a z netoxických materiálov.

Vekové odporúčanie: pre všetky vekové kategórie

Inštalácia: Montáž trampolínového zariadenia nie je v cene tovaru zahrnutá. Inštalácia je podľa CAD podkladov a doplňujúceho technického návodu. Službu montáž trampolínového zariadenia si môže zákazník u nás doobjednať.

Zdarma: Úprava farebného prevedenia trampolínového zariadenia, možnosť aplikácie firemného loga, sloganu, nápisu či maskota.