Úvod » Trampolínové centrá

Trampolínové ihriská - Trampolínové parky

Po interiérových ihriská, prichádza nový zábavný trend a podnikateľský zámer : interiérové trampolínové parky. Na európskom trhu sa úspech trampolínových centier potvrdil, neprestajne priťahuje návštevníkov a preto prinášame túto možnosť aj pre slovenských podnikateľov.

Výhodou trampolínových centier zábavy je celoročná prevádzka a zábava pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia. Trampolínové centrá zábavy splnili všetky očakávania hľadačov zábavy. Najväčšou výhodou trampolínových zábavných centier je, že sú určené pre všetkých či už máte 4 alebo 99 rokov.


Interiérové trampolínové arény sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, dodgeball amatérske i profi zápasy. Každý si môže zaskákať podľa svojho vkusu či už do vybláznenia, podľa hudby, spolu s priateľmi simultánne, súťažiť o najvyšší výskok, skákať s fitnes inštruktorkou alebo zahrať s kamarátmi dodgeball. Variant pre verejnosť alebo súkromné akcie je viac než dosť.


Druhy a spôsoby využitia trampolín:
- trampolíny s penou (molitanové penové kocky do kt. sa skáče)
- basketbalové trampolíny
- dodgeball trampolíny
- trampolíny na tancovanie
- aerobik trampolíny
- fitness trampolíny
- akrobatické trampolíny
- adrenalínové trampolíny s prekážkovou dráhou (molitané prekážky, lanový rebríky ponad
bazén s mäkkými penami, závesný kruh na preskok, lano na spúšťanie, šplhanie, iné.)
- trampolíny pre najmenších, pre batoľatá
- zákazkové rozmery trampolín
- zákazková výroba farebných prevedení

Trampolínové centrá sú veľmi populárne medzi podnikateľmi v USA, Austrálii aj v západnej Európe, nakoľko možnosti využitia centa sú neobmedzené a majiteľ centra môže zacieliť svoj marketing na firmy a firemné akcie, rodiny a rodinné akcie, oslavy a takisto aj na športové eventy - a toto prináša požadovanú návratnosť investície.

 

Interiérové trampolínové centrá sa zaradili medzi najnavštevovanejšie celoročné zábavno-športové prevádzky v rámci Európy, vyhľadávané sú rodinami, mládežou a skupinami priateľov. Interiérové trampolíny a trampolínové centrá sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérske i profi zápasy.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca