Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

Naša cena 9 226,00 EUR
Naša cena 6 146,00 EUR
Naša cena 9 990,00 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 10 788,00 EUR
Naša cena 13 548,00 EUR
Naša cena 18 950,00 EUR

Úvod » Trampolínové centrá

Interiérové trampolíny, trampolínové ihriská a trampolínové centrá

Trampolínové centrá predstavujú celoročnú prevádzku a zábavu pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia od 0 - 99 rokov.


Trampolínové centrá sú veľmi populárne medzi podnikateľmi v USA, Austrálii aj v západnej Európe, nakoľko možnosti využitia centa sú neobmedzené a majiteľ centra môže zacieliť svoj marketing na firmy a firemné akcie, rodiny a rodinné akcie, oslavy a takisto aj na športové eventy - a toto prináša požadovanú návratnosť investície.


Interiérové trampolínové centrá sa zaradili medzi najnavštevovanejšie celoročné zábavno-športové prevádzky v rámci Európy, vyhľadávané sú rodinami, mládežou a skupinami priateľov. Interiérové trampolíny a trampolínové centrá sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérske i profi zápasy.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Naša cena 18 950,00 EUR

akcia
top produkt