KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)905 671 158
www.centrazabavy.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » TRAMPOLÍNOVÉ CENTRÁ

Interiérové trampolíny, trampolínové ihriská a trampolínové centrá

Trampolínové centrá

Trampolínové centrá predstavujú celoročnú prevádzku a zábavu pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia od 0 - 99 rokov.

Trampolínové centrá sú veľmi populárne medzi podnikateľmi v USA, Austrálii aj v západnej Európe, nakoľko možnosti využitia centa sú neobmedzené a majiteľ centra môže zacieliť svoj marketing na firmy a firemné akcie, rodiny a rodinné akcie, oslavy a takisto aj na športové eventy - a toto prináša požadovanú návratnosť investície.

Interiérové trampolínové centrá sa zaradili medzi najnavštevovanejšie celoročné zábavno-športové prevádzky v rámci Európy, vyhľadávané sú rodinami, mládežou a skupinami priateľov. Interiérové trampolíny a trampolínové centrá sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérske i profi zápasy.

Každý si môže zaskákať podľa svojho vkusu či už do vybláznenia, podľa hudby, spolu s priateľmi simultánne, súťažiť o najvyšší výskok, skákať s fitnes inštruktorkou alebo zahrať s kamarátmi dodgeball alebo basketbal. Variantov hier a zábavy v trampolínových centrách pre verejnosť alebo súkromné akcie je viac než dosť.

Druhy a spôsoby využitia trampolín (tie isté trampolíny môže trampolínové centrum využiť na rôzne druhy zábavy a hier): trampolíny + bazén s molitanovými kockami, do ktorého sa skáče, trampolíny + basketbalový kôš na hru jumping basketbal, dodgeball (vybíjaná), tancovanie na trampolínach, aerobik na trampolínach, fitness trampolíny, akrobatické trampolíny, adrenalínové trampolíny s prekážkovou dráhou (molitané prekážky, lanový rebríky ponad bazén s mäkkými penami, závesný kruh na preskok, lano na spúšťanie, šplhanie, iné.), trampolíny pre najmenších, pre batoľatá, zákazkové rozmery trampolín, zákazková výroba farebných prevedení, trampolíny na exteriérové využitie s prestrešením, trampolíny podľa zadania skákacích plôch (2-trampolíny až po XXL projekty s bočnou odrazovou plochou).

Neváhajte nás kontaktovať ohľadne detailov a preveriť si možnosti dodávky a aktuálnu cenovú ponuku.

NAVŠTÍVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PREZRITE SI AKO VYUŽIVAJÚ NAŠE INTERIÉROVÉ IHRISKÁ OSTATNÍ MAJITEĽIA A PREVÁDZKÁRI.


Usporiadať podľa 
Výrobca