KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)905 671 158
www.centrazabavy.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Postup pri kúpe ihriska

Kúpa ihriska  -  Postup

Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo trampolínového centra a ste už vo fáze navrhovania detského ihriska a priestorov?Teraz je vhodná chvíľa, aby ste oslovili našu spoločnosť MICH Europe /REATEK s.r.o./. V tejto fáze Vám pomôžeme s dizajnovaním a návrhom detského ihriska, atrakcií a tematiky hracej zostavy.


Ako spoľahlivý dodávateľ Vám ponúkame prehľad krokov pri kúpe detského ihriska. Avšak nielen pri kúpe detského ihriska, ponúkame našim zákazníkom omnoho viac užitočných informácii a podpory či už informácie pre začínajúcich podnikateľov, správny výber modelu ihriska, referencie – inšpirácie projektov, a po zakúpení servis a údržbu detského ihriska.

 

  1. 1. Prvý kontakt

Či ste sa rozhodli nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom, bude nás zaujímať aké sú Vaše predstavy, možnosti a požiadavky na detské ihrisko.

Budeme potrebovať iniciálne informácie aby sme pre Vás spracovali návrh a cenovú ponuku, ktorými sú pôdorys priestoru a vymedzenie plochy, v ktorej sa má nachádzať hracia zostava detského ihriska, informáciu o možnostiach rozpočtu a požiadavky na vybavenie /aké hracie prvky a atrakcie majú byť v detskom ihrisku zahrnuté, farebnosť, tematika/. Na základe týchto informácii môžeme začať s návrhom Vášho projektu detského ihriska.


  1. 2. Dizajn

Po prejdení si Vašich požiadaviek a možností, grafické oddelenie začne pracovať na zákazkovom návrhu Vášho projektu. V prípade, že vzniknú dodatočné otázky pri dizajnovaní kontaktujeme Vás, aby sme sa uistili, že postupujeme správne pri navrhovaní. Taktiež Vám pošleme odrazové návrhy, ktoré slúžia ako hrubá predstava projektu. Následne sa projekt detského ihriska či trampolínového centra dokončí podľa Vami potvrdených požiadaviek. Finálna 3D vizualizácia slúži na celkové zobrazenie a pre predstavu reálneho modelu detského ihriska.


  1. 3. Cenová ponuka

Už v prvom kroku, kedy ste nám definovali možnosti investície – rozpočtu pri navrhovaní modelu – Vašich požiadavkách na vybavenie – rozmer ihriska, model bol navrhovaný v súlade, aby bol v súlade so všetkými požiadavkami. Následne sa urobí finálna cenová kalkulácia zohľadňujúca veľkosť, vybavenie, materiály vytvoreného modelu a zároveň sa určí cena montáže.

Cenová ponuka vždy zahŕňa EU certifikáciu bezpečného ihriska a viažuce sa certifikáte na prevádzku komerčného ihriska pre verejnosť.


  1. 4. Objednávka ihriska

Po potvrdení cenovej ponuku nasleduje zhrnutie a vloženie zákazkového projektu do objednávky, ktorá je zároveň obchodnou zmluvou o kúpe odsúhlaseného modelu. Objednávka zhŕňa fakturačné údaje, presnú špecifikáciu potvrdeného modelu, cenu ihriska, montáže a obchodné podmienky. Na základe jej potvrdenia je detské ihrisko či trampolínové centrum posunuté na prípravu výroby.


  1. 5. Výroba ihriska

Výroba pripraví technický plán a dokumentáciu pre výrobný proces. Ihrisko je zadané do výroby, kompletizuje sa dôsledne časť po časti. Vo výrobe je konštrukcia postavená a testovaná. Je pripravená na riadne osadenie prvkov pri jej kompletizácii u zákazníka. Fotodokumentácia je zákazníkovi zaslaná, aby bol informovaný o postupe výroba a že jeho projekt detského ihriska sa výrobne kompletizuje.


  1. 6. Kompletizácia výroby

Po kompletizácii výroby konštrukcie, výrobné oddelenie otestuje správnosť osadenia hracích prvkov a začne na základe výrobných podkladov modelu kompletizovať všetko potrebné príslušenstvo pre montáž finálneho modelu. Na základe súpisky montážnych prvkov, konštrukcie, hracích prvkov a komponentov, atrakcií, bezpečnostných prvkov, podlahy sa začne zákazka baliť, kontrolovať a chystať na transport. Po záverečnej kontrole je model ihriska alebo trampolínového centra pripravený na prepravu.


  1. 7. Preprava ihriska

Prepravca preberie zásielku, ktorá je znova skontrolovaná:  množstva, farieb, komponentov, doplnkov atď. Tovar je na ceste ku zákazníkovi, ktorý je informovaný o termíne dodania a dohodne sa kedy sa môže montážny tím pripraviť na inštaláciu ihriska. Pri dodaní a vyskladnení tovaru u zákazníka, montážny tím znova kontroluje kompletnosť zásielky.


  1. 8. Montáž ihriska

Na základe dohodnutého termínu náš montážny tím skompletizuje a inštaluje detské ihrisko, atrakcie alebo trampolínové centrum. Inštalácia ihriska prebieha bez prestávky dokiaľ model ihriska skompletizovaný a odsúhlasený majiteľom. Montážny tím absolvoval školenia bezpečnosti a má roky skúseností s montážami hracích zostáv. Na mieste doladí všetky detaily či už technické, estetické, praktické alebo špeciálnej žiadosti majiteľa. Montážny tím má vždy k dispozícii extra materiály pre špeciálne požiadavky alebo prípady.


  1. 9. Prebratie ihriska

Počas montáže sú majiteľovi odovzdané ale kuriérom doručené oficiálne dokumenty k prevádzke komerčného ihriska pre verejnosť. Dokumentácia zahŕňa EU certifikáciu bezpečnosti a kvality: CE certifikát EN-71, certifikát TUV – EN-1176 s prílohami, prehlásenie a potvrdenie o zhode výrobcu s normami a predpismi, certifikát TUV Rheinland, dodatočné certifikáty ISO, IAAPA a či EU výrobný licenciu značky. Montážny tím odovzdá skompletizované detské ihrisko majiteľovi a po jeho schválení odchádza.


10. Slávnostné otvorenie

Dokončili ste svoj projekt a nastala slávnostná chvíľa otvorenia prevádzky s detským ihriskom. Vaši návštevníci a hlavne tí najdôležitejší, malí hostia sa môžu do sýtosti hrať a zabávať. Môžete sa tešiť z dokončenia projektu, jeho úspešného otvorenia a uvedenia prevádzky.


Ak by ste potrebovali našu pomoc radi Vám pomôžeme s údržbou alebo servisnou podporou.


Prajeme Vám veľa úspechov !