O NÁS
Naše ihriská sú lákadlom pre rodiny s deťmi!

Dodávame značkové ihriská, ktoré zvyšujú predaj, návštevnosť, obľúbenosť a vytvárajú konkurenčnú výhodu majiteľom prevádzok, aby sa prevádzka stala prvou voľbou detí a rodičov.

Spoľahnite sa na naše skúsenosti overeného dodávateľa. Dodávame spoľahlivé ihriská, ktoré prinášajú majiteľom obchodný úspech a vedú zákazníkov priamo do ich prevádzky.

Naše interiérové ihriská sú spoľahlivou voľbou pre vedenie a majiteľov, ktorí pochopili, že mať vo svojich priestoroch interiérové ihrisko je nevyhnutnosťou na prilákanie rodín s deťmi. Realizujeme ihriská, ktoré prinášajú nové obchodné príležitosti, zvyšuje predajné výsledky aj obchodný potenciál.

Pre koho realizujeme projekty interiérových ihrísk:

- Majitelia, prevádzkovatelia kaviarne, cukrárne, pizzerie ktorí budujú úspešnú a prosperujúcu prevádzku, sú rozhodnutí pre rentabilnú investíciu, ktorá im prinesie zvýšený obrat, viac zákazníkov, opakované návštevy zákazníkov a zákazníci sa zdržia dlhšie čím vzrastá predajná príležitosť.

- Majitelia predajní, obchodov, retailové predajne a servisy, ktorým záleží na vzťahu so zákazníkom a vedia, že nerušený nákup rodiča vedie vyšším predajným výsledkom.

- Majitelia reštaurácie a fast food, ktorí chce získať konkurenčnú výhodu a byť prvou voľbou detí a rodičov, navýšiť si obrat rentabilným, dostupným riešením a stať sa v meste obľúbenou prevádzkou.

- Vedenie obchodného centra, ktoré chce konkurenčný náskok, aby si rodiny volili ich ako prvú voľbu pre trávenie voľného času, navýšila sa dlhodobo návštevnosť, vzrástla obchodná efektivita pričom sa budoval dlhodobý vzťah so zákazníkom a obľúbenosť obchodného centra.

- Majitelia, prevádzkari hotelov a penziónov, ktorí hľadajú dostupné celoročné riešenie, ktoré privedenie hostí priamo ku nim, stúpne obsadenosť hotela, penziónu, zvýši sa obrat, vytvorí sa rodinná atmosféra, ktorá povedenie k opakovaným návštevám a vzrastie obľúbenosť, referencie a odporúčania na sociálnych sieťach.

- Majitelia fitness centra, ktorí vedia, že detské ihrisko vytvorí priestor pre zvýšenie zisku, častejšie návštevy rodičov a konkurenčnú výhodu. Pre majiteľa, ktorí chce dosiahnuť, že práve najširšia trhová skupina rodiny - rodičia si vyberie jeho fitnes centrum.

- Majitelia zábavného centra, ktorým záleží na rentabilnom, dostupnom riešení, na zvýšení návštevnosti, nárast obratu, opakovaných návštevách a chce obchodný ťahák, na ktorý môže celoročne viazať marketingové kampane.

- Obce, mestá, občianske združenia a organizácie, ktorým záleží na rozvoji, modernizácii mesta, obce, ktoré hospodárne využívajú rozpočet, skvalitňujú životnú úroveň obyvateľov a spôsob trávenia voľného času mládeže a detí. Pre obce, mestá, centrá voľného času ktoré vytvárajú projekty pre rodiny, aktívne trávenie voľného času a záleží im na spokojnosti občanov.

Výroba certifikovaných detských ihrísk a trampolín

Naša spoločnosť dodáva bezpečné a certifikované interiérové detské ihriská, trampolínové parky a detské kútiky. Špecializujeme sa na výrobu/dodávku interiérových detských ihrísk na zákazku - s bohatou výbavou hracích doplnkov: kĺzačky, tobogany, hojdačky, guličkové bazény, preliezačky, lezecké veže, prekážky, dráhy pre autíčka. Taktiež vyrábame a realizujeme vnútorné multifunkčné trampolínové ihriská a športové detské ihriská v exteriéroch a interiéroch.

Všetky herné prvky sú vyrobené v súlade s európskymi normami a opatrené zodpovedajúcimi certifikátmi, hlavne EN1176: 2008. Špecializujeme sa výhradne na overené medzinárodné značky, ktoré potvrdzujú kvalitu, spoľahlivosť aj životnosť výroby ihrísk svojimi realizáciami po celej západnej Európe.

Výroba ihrísk v Európe zaisťuje maximálnu bezpečnosť, bohaté vybavenie ihriska, odolnosť herných prvkov, moderné riešenie ihrísk, nápadité aj jednoduché motívy ihrísk, sprievodnú dokumentáciu podľa EN 1176 s certifikáciou TÜV, odolnosť a garanciu. Ponúkame výrobu detských ihrísk na zákazku podľa vašich požiadaviek.

Poskytujeme výrobu ihrísk na zákazku a dodávku ihrísk na kľúč so všetkým servisom:

  • Predbežná konzultácia - odporučenie vhodného produktu
  • Návrh ihriska na mieru
  • 3D vizualizácia ihriska
  • Farebné / dizajnové prevedenie podľa špecifikácie
  • Výroba ihrísk a hracích prvkov
  • Doprava ihriska
  • Montáž a inštalácia ihriska
  • Odovzdanie ihriska k užívaniu vrátane certifikácie, prevádzkového poriadku, odporúčaní a vstupnej kontroly
  • Kontrola, servis a pravidelná ročná revízia ihrísk

V našej ponuke výroby ihrísk nájdete nielen ihriská vnútorné ale tiež vonkajšie ihriská, vonkajšie posilňovne i ihriská pre seniorov.

Obráťte sa na našu spoločnosť ohľadom výroby detského ihriska alebo výroby detského kútika, ktoré navrhneme presne podľa vašich predstáv. Pre viac informácií alebo objednávku nás neváhajte kontaktovať.