Úvod » PNEUMATICKESTANY.SK

PNEUMATICKESTANY.SK

Pneumatické stany - nafukovacie stany Reatek

Profesionálne reklamné pútače pre úspešné firmy a značky!

 

REATEK® Inflatables : popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. V roku 2017 sme naše portfólio produktov rozšírili o radu pneumatických produktov - hlavne eventových nafukovacích stanov, stánkov a prístreškov a taktiež aj pneumatického nábytku a nafukovacích brán, oblúkov a totemov.

 

Dodávame pneumatické nafukovacie produkty - stany všetkých tvarov, oblúky, brány, totemy a nábytok, ktoré sú vyrobené v najvyššej kvalite pokiaľ ide o materiál, spracovanie aj potlač a ponúkame na nich bežnú záruku 36 mesiacov pre komerčné pravidelné využívanie. Naviac, ich jednoduchá inštalácia, nenáročnosť a tiež nízka hmotnosť poskytujú potrebný komfort pre všetky vaše eventy alebo promo akcie.

 

Ako jediná spoločnosť na trhu ponúkame prehľadný on-line katalóg ku všetkým stanom, ku ktoréme sa viaže VO cenník na základe prihlásenia zákazníka. Zobrazené ceny sú základnézahŕňajú kompletné príslušenstvo k stanu a KOMPLETNÚ reklamnú potlač stanu aj bočníc.

 
Napíšte nám
cennik
Nafukovacie stany
Pneumatické stany tvar X - typ 2
Pneumatický stan - typ U
Pneumatické nafukovacie stany - typ V
Pneumatické stany nafukovacie stany - tvar A
Eventový nafukovací nábytok