Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O NÁS » Poslanie
Naše ihriská sú lákadlom pre rodiny s deťmi!

 

Naším poslaním je poskytovať riešenia, ktoré zvyšujú predaj, návštevnosť, obľúbenosť a vytvárajú konkurenčnú výhodu majiteľom prevádzok, aby sa prevádzka stala prvou voľbou detí a rodičov.

Interiérové ihriská od nás sú spoľahlivou voľbou pre vedenie a majiteľov, ktorí pochopili, že mať vo svojich priestoroch interiérové ihrisko je nevyhnutnosťou na prilákanie rodín s deťmi. Realizujeme ihriská, ktoré prinášajú nové obchodné príležitosti, zvyšuje predajné výsledky aj obchodný potenciál.

Kto sú naši zákazníci - pre koho realizujeme projekty interiérových ihrísk?

  1. Majitelia, prevádzkovatelia kaviarne, cukrárne, pizzerie ktorí budujú úspešnú a prosperujúcu prevádzku, sú rozhodnutí pre rentabilnú investíciu, ktorá im prinesie zvýšený obrat, viac zákazníkov, opakované návštevy zákazníkov a zákazníci sa zdržia dlhšie čím vzrastá predajná príležitosť.
  2. Majitelia predajní, obchodov, retailové predajne a servisy, ktorým záleží na vzťahu so zákazníkom a vedia, že nerušený nákup rodiča vedie vyšším predajným výsledkom.
  3. Majitelia reštaurácie a fast food, ktorí chce získať konkurenčnú výhodu a byť prvou voľbou detí a rodičov, navýšiť si obrat rentabilným, dostupným riešením a stať sa v meste obľúbenou prevádzkou.
  4. Vedenie obchodného centra, ktoré chce konkurenčný náskok, aby si rodiny volili ich ako prvú voľbu pre trávenie voľného času, navýšila sa dlhodobo návštevnosť, vzrástla obchodná efektivita pričom sa budoval dlhodobý vzťah so zákazníkom a obľúbenosť obchodného centra.
  5. Majitelia, prevádzkari hotelov a penziónov, ktorí hľadajú dostupné celoročné riešenie, ktoré privedenie hostí priamo ku nim, stúpne obsadenosť hotela, penziónu, zvýši sa obrat, vytvorí sa rodinná atmosféra, ktorá povedenie k opakovaným návštevám a vzrastie obľúbenosť, referencie a odporúčania na sociálnych sieťach.
  6. Majitelia fitnes centra, ktorí vedia, že detské ihrisko vytvorí priestor pre zvýšenie zisku, častejšie návštevy rodičov a konkurenčnú výhodu. Pre majiteľa, ktorí chce dosiahnuť, že práve najširšia trhová skupina rodiny - rodičia si vyberie jeho fitnes centrum.
  7. Majitelia zábavného centra, ktorým záleží na rentabilnom, dostupnom riešení, na zvýšení návštevnosti, nárast obratu, opakovaných návštevách a chce obchodný ťahák, na ktorý môže celoročne viazať marketingové kampane.
  8. Obce, mestá, občianske združenia a organizácie, ktorým záleží na rozvoji, modernizácii mesta, obce, ktoré hospodárne využívajú rozpočet, skvalitňujú životnú úroveň obyvateľov a spôsob trávenia voľného času mládeže a detí. Pre obce, mestá, centrá voľného času ktoré vytvárajú projekty pre rodiny, aktívne trávenie voľného času a záleží im na spokojnosti občanov.

Spoľahnite sa na naše skúsenosti overeného dodávateľa. Dodávame výnimočné ihriská, ktoré prinášajú majiteľom obchodný úspech a vedú zákazníkov priamo do ich prevádzky.