KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)905 671 158
www.centrazabavy.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » Ihriská - motív pirátska loď

Detské interiérové ihriská

Interiérové detské ihriská - motív Pirátska loď

Vyberte si ihrisko Pirátska loď alebo si dajte u nás navrhnúť vlastné tematicky ladené detské ihrisko. Vytvoríme Vám interiérové ihrisko na mieru podľa veľkosti priestorov a Vašich predstáv. Ponúkame zákazkovú úpravu detských ihrísk a modelov interiérových ihrísk či už veľkosťou, vnútornou výbavou hracích prvkov, taktiež možnosť umiestnenia firemného loga, tematického obrázku či názvu ihriska podľa požiadaviek.

IHRISKAMICH.SK: MODERNÉ A SPOĽAHLIVÉ INTERIÉROVÉ IHRISKÁ, KTORÉ LÁKAJÚ RODINY S DEŤMI

Tematicky ladené aj klasické, farebné modely detských interiérových ihrísk / kútikov upravíme podľa veľkosti priestorov a predstáv našich zákazníkov. Dodávame  interiérové detské ihriská pre majiteľov / prevádzkárov a majiteľov reštaurácií, obchodov, kaviarní, herní, fitness centier a hotelov / penziónov, na základe zadania veľkosti, hracieho vybavenia, farebného ladenia, umiestnenia názvu ihriska, maskota či iných požiadaviek.

Dodáme Vám už od 2 týždňov detské interiérové ihriská v klasicky veselých farebných prevedenia a farebných kombináciách, taktiež tematicky ladené detské interiérové ihriská. Môžete si vybrať z viacerých motívov alebo si navrhnúť vlastný motív interiérového ihriska ako napr. ihrisko s motívom galaxy, zoo, zvieratiek, vesmírna stanica, loď, morský svet, rozprávkový svet, pevnosť, džungľa, safari, pirátska loďdom v korune stromudetské mestečko či iný námet ihriska podľa Vašej fantázie - hlavne tak, aby zapadalo do celkového konceptu Vašej prevádzky.

Navrhneme pre Vás detské interiérové ihrisko na mieru, ktoré bude robiť reklamu Vašej prevádzke, výrazne Vás odlíši od konkurencie, priláka do vašej prevádzky rodiny s deťmi, vďaka čomu sa môže Váš obrat zvýšiť minimálne o 20%.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadne detailov a preveriť si možnosti dodávky a aktuálnu cenovú ponuku. Investujte do modernizácie Vašej prevádzky a presvedčte sa sami o výhodách detských interiérových ihrísk.

NAVŠTÍVTE NÁŠ FACEBOOK PROFIL, PREZRITE SI AKO VYUŽIVAJÚ NAŠE INTERIÉROVÉ IHRISKÁ OSTATNÍ MAJITEĽIA A PREVÁDZKÁRI.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Vyberte si z našej širokej ponuky detských ihrísk v jednoduchých a veselých farebných prevedeniach alebo interiérových ihrísk s motívom napríklad hrad / pevnosť, vodný / morský svet, rozprávkový svet, zvieratká / zoo, vesmír / galaxy, dizajn pirátska loď, džungľa, detské mestečko alebo motív safari. Všetky veselé ihriská a ďalšie tematické hracie zostavy nájdete v našej ponuke interiérových ihrísk a ihrísk pre najmenších.