KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

» Ceny
CENY PODĽA ROZPOČTU?

KVALITNÉ IHRISKÁ STREDNEJ CENOVEJ KATEGÓRIE

Spracujeme Vám cenovú ponuku na mieru

Náš tím Vám spracuje cenovú ponuku na mieru, aby ste sa zmestili do požadovaného rozpočtu - zašlite nám Vaše požiadavky a my spravíme všetko pre dobrý a obojstranne výhodný obchod, lebo ako sa hovorí "cenu zákazník zabudne ihneď po zaplatení, kvalitu si ale zapamätá navždy". Celý projekt upravíme a nadizajnujeme tak, aby sme sa zmestili do požadovaného budgetu, nakoľko tu platí, že čím menšie ihrisko, tým je cena nižšia a naopak.

Ponúkame ihriská strednej cenovej kategórie

Pomôžeme spraviť informované rozhodnutie o investícii na základe našich transparentných referenciách a produktovej dokumentácii. 

Cena ihrísk MICH je dostupná a výhodná, nakoľko výrobca je zameraný na ihriská strednej cenovej línie. Značka MICH aj naďalej plánuje zotrvať v tejto cenovej úrovni, nakoľko zlepšovaním kvality ale zachovaním strednej cenovej hladiny má široké spektrum zákazníkov. Ihriská MICH sú konkurencieschopné ihriskám najvyššej cenovej kategórie, avšak cenovo sú určené pre podnikateľov, ktorí očakávajú omnoho rýchlejšiu návratnosť investície.

Rýchla návratnosť investície

Značka MICH sa v posledných 5 rokoch stáva v Európe symbolom pre investične efektívne riešenia úspešných prevádzok detských ihrísk a herní, ktoré zabezpečia prevádzkovateľovi rýchlu a spoľahlivú návratnosť investície.