KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

» Značka MICH
Ako si vyberiete správneho dodávateľa pre ihrisko?

Pri výbere detského ihriska ako zariadenia určeného pre využívanie verejnosťou, zákazníkmi a návštevníkmi je potrebné sa zaoberať zásadnými otázkami, ktoré majú vplyv na úpešnosť prevádzky a bezpečnosť herného zariadenia:

1. kto je výrobca ihriska (názov výrobcu, doklad výrobcu, vyplýva z toho dokumentácia kvality, záruka tovaru, bezpečnosť),

2. aká je značka výrobku (názov registrovanej značky, dokumentácia),

3. či má tovar certifikáciu preukazujúcu krajinu pôvodu, výrobcu a značku s certifikátom (zdraviu nezávadnosť, EN-71, bezpečnosť EN1176, materiálové zloženie podľa predpisov / laboratórna skúška).

STREDNÁ CENOVÁ LÍNIA

Cena ihrísk MICH je dostupná a výhodná, nakoľko výrobca je zameraný na ihriská strednej cenovej línie. Značka MICH aj naďalej plánuje zotrvať v tejto cenovej úrovni, nakoľko zlepšovaním kvality ale zachovaním strednej cenovej hladiny má široké spektrum zákazníkov. Ihriská MICH sú konkurencieschopné ihriskám najvyššej cenovej kategórie, avšak cenovo sú určené pre podnikateľov, ktorí očakávajú omnoho rýchlejšiu návratnosť investície. Značka MICH je registrovaná v EU, prešla kontrolou a ako iné svetové značky má pridelené certifikáty potvrdzujúce kvalitu, bezpečnosť a zdraviu nezávadnosť materiálov.

REGISTROVANÁ EURÓPSKA ZNAČKA

Značka MICH Playgrounds pravidelne investuje do zlepšovania výrobných procesov, kvality a marketingu, má rozvinutú distribučnú sieť, servisných partnerov v EU aj USA. Pravidelne sa zúčastňuje svetových výstav, preto kladie dôraz na kvalitu a naviac ju neustále vylepšuje. Ihriská bez registrovanej značky, bez pôvodu a názvu výrobcu, bez marketingovej propagácie nie sú vhodné pre prevádzky pre verejnosť, pretože nemajú potrebnú certifikáciu v prípade, že dôjde k dôkladnej kontrole. Iba riadne registrovaný výrobca a značka ihrísk má potrebnú dokumentáciu, pretože na pridelenie značky museli produkty a komponenty prejsť kontrolou.

IHRISKÁ MICH GARANTUJÚ EU ZNAČKU S KVALITOU A DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

Európska značka ihrísk MICH spĺňa všetky náležitosti EU značky a kvality bezpečných detských ihrísk. Značka ihrísk MICH má rozvinutú sieť distribútorov aj servisných partnerov po celom svete a je členom IAPPA, RAAPA a pravidelne prezentuje svoje výrobky na medzinárodných výstavách.

Značka MICH neustále vylepšuje kvalitu ihrísk dodávaných do EU / USA, dôkazom čoho je množstvo inovácií a zvýšenie kvality dodávaných komponentov už len za posledné 2 roky a hlavne - ich pokrytie EU trhu, kde smeruje takmer 50% celej produkcie.

Ihriská MICH môžete vidieť už takmer na 1000 miestach v rámci celej Európy, kde si môžete prezrieť ako vyzerá ihrisko po intenzívnom užívaní a máte možnosť si všetko osobne overiť.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom ihrísk MICH a naše referencie vám podajú nielen naši klienti, ale aj priamo samotná centrála spoločnosti MICH Playgrounds.


detske ihriska

UPOZORNENIE :

Akékoľvek ihrisko, ktoré nemá registrovanú značku, žiadneho distribútora ani servisného partnera v EU má viaceré rizikové faktrory, ktoré negatívne ovplyvnia podnikanie a reputáciu majetiľa ihriska. Oceľ nízkej kvality aj hrúbky, spojky zväčša slabé, neodolné a ostatné komponenty s nedostatkami, nezapadajúce do konštrukcii pri montáži... Výsledkom je ihrisko, ktoré pôsobí lacno, neesteticky a podobne vzbudzuje rovnaký dojem z celej prevádzky. Ihriská nízkej triedy a kvality sú často predmetom skrachovania prevádzky, takýto dodávateľ nie je schopný zabezpečiť servis ani poskytnúť záruku, ani certifikáciu. Pochopiteľne, medzi ďalšie časté nevýhody: nedostatočná bezpečnosť ihriska, nekvalitné materiály a prvky, nedostačujúca certifikácia pre EU trh a prevádzku v SR alebo ČR, po kontrole úradov môže byt činnosť prevádzky hocikedy pozastavená.