O NÁS » Dodacia doba
DODACIA DOBA IHRÍSK

 

DETSKÉ IHRISKÁ S DÔRAZOM NA DÔSLEDNOSŤ A KVALITU PROJEKTU

SKLADOVÉ IHRISKÁ K ODBERU IHNEĎ

Vybrané 1 až 2 interiérové ihriská mávame skladom a sú k odberu ihneď. Zväčša máme skladom ihriská v dizajnoch štandardných modelov, menších a stredných rozmerov /min. 16m2 do 50 m2/, dvojposchodové riešenia, pričom dokážeme takto vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí potrebujú okamžité riešenie. Ohľadne bližších informácii a spresnenia Vašej požiadavky na návrh modelu nás kontaktujte.

MENŠIE A STREDNÉ PROJEKTY DETSKÝCH IHRÍSK DO 3-4 TÝŽDŇOV

U nás existuje možnosť zhotovenia modelu ihriska menších a stredných rozmerov /min. 16m2 do 70 m2/, s dvoma podlažiami /min. výška od 2,7 - 2,8m/ už do 3 - 4 týždňov, nakoľko výroba je v EU. Ohľadne bližších informácii a spresnenia Vašej požiadavky na návrh modelu nás kontaktujte.

ZÁKAZKOVÉ PROJEKTY SO ŠPECIÁLNYM DIZAJNOM UŽ DO 7-8 TÝŽDŇOV

Výroba a kvalita vyžaduje adekvátny čas na dokončenie a prípravu zákazkového modelu. Dodacia doba ihrísk dodávaných na zákazku je obvykle 7-8 týždňov od objednania tovaru, čo je štandard hlavne u nás, pričom sa snažíme projekty dodávať na požadované termíny. Príprava a testovanie konštrukcie vo výrobe, overenie parametrov, aby zapadali všetky komponenty a preverenie bezpečnostných prvkov a hlavne výroba dizajnových prvkov. Ohľadne bližších informácii a spresnenia Vašej požiadavky na návrh modelu nás kontaktujte.

Spracovanie objednávok sa riadi metódou FIFO (first in, first out), preto ihriská sú vyrobené a dodané v postupnosti zasebou ako boli objednané. Dodávame ihriská zostrojené na mieru podľa priestorov zákazníka z výroby značkového výrobcu.

POSTUP VÝROBY A DODANIA IHRISKA ZÁKAZNÍKOVI

1. zadanie zákazky do výroby

2. zaradenie zákazky do výrobného plánu

3. výroba konštrukcie detského ihriska

4. výroba panelov a jednotlivých dielcov /plasty, prekážky, čalúnenie, hracie prvky/

5. postavenie konštrukcie a umiestnenie prvkov, tzv. skúška správnosti, ktorú robí výroba, aby skontrolovala pevnosť konštrukcie a kompatibilitu doplnkov a hracích prvkov

6. fotodokumentácia zaslaná dodávateľovi a zákazníkovi

7. výpočet množstiev ochranných prvkov /peny, pásky, siete/ a spojovacieho materiálu

8. označenie všetkých dielcov ihriska pod unikátne výrobné číslo

9. demontáž konštrukcie a balenie komponentov do ochranných obalov

10. kompletizácia zákazky a následná špedícia

O celom priebehu realizácie Vašej zákazky sú naši zákazníci priebežne informovaní.