KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

» Certifikácia
KOMPLETNÁ CERTIFIKÁCIA DETSKÉHO IHRISKA

CERTIFIKÁCIA PRE NAŠE INTERIÉROVÉ IHRISKÁ

Dodávame interiérové ihriská značky MICH™, ktoré spĺňajú dôležité kritériá ohľadne bezpečnosti, všetko potvrdzuje certifikácia od renonomavaných spoločností:  TUV, SGS, TUV Rheinland. Dodávame iba ihriská s certifikátom značky - kópie k nahliadnutiu Vám osobne odovzdáme alebo zašleme ich náhľady.

Požadovaná a predpísaná certifikácia pre detské ihriská dodávaná našou spoločnosťou:

Hlavný certifikát od TUV Nord : súlad ihriska s normou STN- EN-1176:2008

Európsky certifikát potvrdzujúci bezpečnosť dodaného ihriska podľa platnej normy STN-EN-1176: 2008, vydaný Európskou testovacou spoločnosťou TUV Nord, uznávanou na celom svete. Certifikát preukazuje bezečnosť ihriska v súlade s STN-EN-1176: 2008. Súvisiaca správa o splnení požiadaviek európskych noriem je k dispozícii k nahliadnutiu aj v elektronickej podobe pre všetky typové ihriská.

3. Prehlásenie o zhode v anglickom jazyku.

4. Prehlásenieo zhode v slovenskom jazyku

5. Certifikát TUV Rheinland

5 stranové vyhodnotenie, kde európska spoločnosť TUV Rheinland overila a potvrdzuje, že výrobca spĺňa najprísnejšie kritériá určované medzinárodnými asociáciami pre výrobu ihrísk a platnosť certifikácie. Taktiež sa v správe č.6350339_P+T, nachádza rozpis exportných území, pričom Európa tvorí 48%.

DODATOČNÉ CERTIFIKÁTY K DETSKÝM IHRISKÁM

1. ISO : 9001

ISO potvrdzuje kvalitu výroby.

2. Certifikát IAAPA

Potvrdzuje členstvo výrobnej spoločnosti v Medzinárodnej asociácii zábavných parkov a atrakcií, združujúcu vybraných výrobcov v zábavnom a detskom priemysle, kt.je udelené členstvo na základe prísnych kritérií.

3. Certifikát EN-71 k materiálom

Certifikát preukázania zhody s normami EN71-1, EN-71-2, EN71-3 na vybavenie detského ihriska pre všetky modely ihrísk vyrábané spoločnosťou. Vzťahuje sa špecificky na dodaný model, typ ihriska. CE certifikát je potrebný pre hygienu, preukazuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov jednotlivých komponentov. Ak ho nemáte, hygiena Vám neodsúhlasí spustenie prevádzky.

Na ihrisku je vždy umiestnené bezpečnostné upozornenie a štítok výrobcu.

certifikovane ihriska

Značka MICH : spoľahlivé ihriská pre eúropsky trh o čom svedčia stovky úspešných projektov v rámci európskych krajín: zábavné parky, obchodné centrá, detské centrá, kaviarne, prevádzky a iné. Ako výhradný distribútor značky MICH dodávame ihriská s certifikátom značky a certifikáciou.