Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

Naša cena 10 346,00 EUR
Naša cena 7 406,00 EUR
Naša cena 6 490,00 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 10 788,00 EUR
Naša cena 6 588,00 EUR
Naša cena 13 548,00 EUR

O NÁS » Certifikácia
KOMPLETNÁ CERTIFIKÁCIA DETSKÉHO IHRISKA

CERTIFIKÁCIA PRE NAŠE INTERIÉROVÉ IHRISKÁ / REVÍZIE / KONTROLY

Dodávame interiérové ihriská, ktoré spĺňajú dôležité kritériá ohľadne bezpečnosti, všetko potvrdzuje certifikácia od renonomavaných spoločností:  TUV Nord, TUV SUD, SGS, TUV Rheinland.

Certifikácia aj ihriská sú v zhode s požadovanou normou STN-EN-1176:2009 a jej podčlánkami.

Každý manažér nášho montážneho tímu má svoj TUV Certifikát, na základe ktorého Vám vystavíme aj potrebné dokumenty k revíziám, ročným kontrolám a vstupným kontrolám.

Ak máte ďaľšie otázky ohľadne certifikácie, neváhajte kontaktovať našich technikov alebo priamo TUV SUD Slovakia - veľmi radi Vám podáme aktuálne informácie a tiež vyvrátime určité paradigmy a dezinformácie, ktoré sa dosť často dopočujeme od našich zákazníkov alebo aj zamestnancov úradov. Po 8 rokoch a kvante realizovaných projektov, ihrísk a revízií vieme o tom všetko potrebné a takisto Vám môžeme poskytnúť platenú konzultáciu a revíziu, ak realizujete ihrisko vo vlastnej réžii.