Úvod » INTERIÉROVÉ IHRISKÁ » Baby kútik


        

Baby kútik

Baby kútik

 

Číslo produktu: 912
DĹŽKA: 3 m
ŠÍRKA: 3 m
VÝŠKA: 0,8 m

Baby kútik

Baby kútik pre najmenších

Cena zahŕňa všetky vyobrazené hracie prvky, voľne stojace hračky, loptičky v bazéne, ohradku a izolačnú ihriskovú podlahu.


Detský kútik, baby kútik a detské ihrisko pre najmenších s certifikáciou bezpečnosti, kvality s účelom využitia v komerčných prevádzkach pre verejnosť. Ponúkame štandardné modely detských kútikov a výrobu detských kútikov na mieru pre kaviarne, hotely, penzióny, detské kútiky pre predajne, obchodné centrá, nákupné centrá, športové komplexy a iné.


Detské kútiky pre najmenších a baby friendly ihriská navrhujeme na mieru. Ponúkame možnosť úpravy veľkosti, farieb, vybavenia a motívu. Ekologické a zdraviu nezávadné materiály pre najvyššiu bezpečnosť detí.


Detské kútiky a detské ihriská pre najmenších dodávame s certifikáciou EN 1176, EN 1177, TUV NORD, TUV RHEILAND, ISO a naviac certifikáty pre hygienu - DIN, EN71, ktoré preukazujú nielen bezpečnosť, ale aj zdravotnú nezávadnosť ihriska pre deti.


Dodávame detské kútiky s dlhou životnosťou, odolnosťou, nenáročné na údržbu. Zároveň poskytujeme záručný i pozáručný servis, dopravu i inštaláciu. V prípade, že požadujete návrh detského kútika na mieru poskytujeme poradenstvo, návrh i grafickú 3D vizualizáciu.