Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O NÁS » Materiály

KVALITA MATERIÁLOV IHRÍSK

Investične efektívne riešenia úspešných prevádzok detských ihrísk a herní, ktoré zabezpečia prevádzkovateľovi rýchlu návratnosť investície.

Konštrukčné prvky

1. Konštrukcia – pozinkovaná, galvanizovaná oceľ, priemer 48mm.

2. Spojky a spojovacie diely na konštrukciu – oceľové a hliníkové dielce, typizované na konštrukciu. Dvakrát ošetrované pre profesionálny vzhľad a odolnosť voči vonkajším podmienkam /hrdza, prach/.

3. Podlahové dosky pre 2,3,4 poschodie – kombinácia drevených 3cm dosiek, potiahnutých molitanom a PVC materiálom, pre maximálnu bezpečnosť, odolnosť aj trvácnosť.

Nosnosť /stabilita konštrukcie sa rovná nosnosti a stabilite stavebného lešenia, po ihrisku sa môžu pohybovať deti aj dospelý.

Bezpečnostné prvky

4. Peny : vonkajší priemer obaľovacích pien 8cm. Kvalitná 1,5 cm hrubá penová výplň, potiahnuté PVC fóliou, ktorá zabraňuje poškodeniu peny a zabezpečuje maximálnu bezpečnosť.

5. Siete : pevné a odolné 4 mm hrubé bezpečnostné siete, očká 4x4 cm. 

6. Podlaha na prízemnom podlaží : termoizolačný EVA materiál, puzzle systém, rozmer 1 m x 1 m (1m2) x hrúbka 2cm. Na vyšších podlažiach ihriska čalúnená mäkká podlaha poťahovaná hladkým PVC materiálom.

7. Loptičky : 7 cm priemer, odolné plastové loptičky, dlhá životnosrť voči bežnému zaťaženiu v ihrisku, t.j. nárazy, stúpanie, mačkanie...

Komponenty

8. Plastové komponenty a hracie komponenty : vždy zo zdraviu nezávadných materiálov. PVC, rôzne látky, kombinácia plastu, dreva, molitanových výplní a PVC fólií. Všetky materiály sú riadne certifikované, zdraviu nazávadné s dlhou životnosťou pri pravidelnom užívaní ihriska.

9. Trampolíny : profesionálne trampolínové odrazové plochy, špeciálne pružiny s dlhou životnosťou a vysokou nosnosťou, mäkké obvodové mantinely.

10. Iné montážne komponenty : stojky, spojovací materiál, sťahovacie pásky a iné zvládnu vysoký stupeň zaťaženia.

NAVŠTÍVTE NÁS OSOBNE ALEBO SI VYŽIADAJTE NAJBLIŽŠIU REFERENCIU V OKOLÍ A PREZRITE SI MATERIÁLY.

 

montaze ihrisk