Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Detské kútiky » Interiérové futbalové ihrisko


        

Interiérové futbalové ihrisko

Detské futbalové ihrisko

 

Číslo produktu: 923
DĹŽKA: 7,5 m
ŠÍRKA: 3,75 m
VÝŠKA: 3 m

Futbalové ihrisko do interiéru, detké ihrisko


servis certifikacia materialy dodanie 3D_dizajny montaz


Ak hľadáte ako odlíšiť svoje interiérové ihrisko od iných skúste ho doplniť o športovú časť kde deti zažijú veľa zábavy. Výhodou športového ihriska je, že zaujme a zabaví hlavne starších súrodencov a rodičov, dokiaľ sa menšie deti môžu hrať v interiérovom ihrisku. Interiérový športový areál je oplotený, aby okolie atrakcie bolo bezpečné pre hru ostatných detí. Športové vnútorné ihrisko rozvíja detské pohybové schopnosti, športovú zdatnosť, vedie ku kolektívnej hre a aktívne strávenému času s rovesníkmi.

 

Multi-športový areál do interiérového ihriska je vhodný na loptové hry ako futbal, basketbal, vybíjaná alebo iné súťažné a športové aktivity. Zaujmite svojich návštevníkov vnútorným detským multi-športoviskom. Ihrisko je dostupné v rôznych rozmeroch.