KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
info@reatek.sk
Mob: +421(0)905 671 158
www.centrazabavy.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » Ihriská pre reštaurácie

Interiérové detské ihriská

Detské ihriská a detské kútiky pre reštaurácie

Vlastniť reštauráciu nie je už len o varení... Okrem všetkých praktických zručností a znalostí, konkurenčné prostredie vyžaduje, aby majiteľ / prevádzkar bol i dobrý organizátor, obchodník ale i marketér. Zákazníci sa stávajú čoraz náročnejší na služby aj atmosféru podniku. Prilákať, zaujať, odlíšiť sa, byť prvou voľbou z pomedzi konkurencie v meste a získať opakovanú návštevnosť je cieľom nejednej reštaurácie. A práve na dosiahnutie tohto cieľa máme pre vás riešenie, ktoré Vás podporí.

Ukázalo sa, že reštaurácie, ktoré umiestnili do svojich priestorov naše ihrisko zvýšili svoju návštevnosť, stúpli na rebríčku obľúbenosti a ich tržby vzrástli. Rozhodnutie rodiny kam sa ísť s deťmi najesť často ovplyvňuje nielen výber jedál ale aj súvisiace služby reštaurácie. Ihrisko umožňuje rodičom kľudne jesť, zdržať sa dlhšie a tým zvýšiť objem vášho predaja. Pomôžeme vám navrhnúť a zrealizovať detské ihrisko na mieru, ktoré tematicky, rozmerovo výbavou i dizajnom skvele zapadne do vašej prevádzky. Aj malé ihrisko pomôže vašej reštaurácii získať podstatnú konkurenčnú výhodu. Už žiadne nevkusné detské koberce, ufúľané plastové stoličky pre deti, rozhádzané hračky, ktoré využíva konkurencia a ešte sú aj mimo hygienických normatív.

Spoľahnite sa na naše skúsenosti, vďaka dobre zvolenému detskému ihrisku, kútiku vytvoríte rodinnú a priateľskú atmosféru, ponúknete servis navyše, ktorým vyniknite a získate konkurenčné výhody:

-        zvýšená návštevnosť

-        zvýšený objem predaja

-        obľúbenosť podniku

-        bezplatná reklama na základe skúseností zákazníkov a sociálnych sieťach

-        opakovaná návštevnosť kvôli voľbe detí

-        príjemná atmosféra, aby personál mohol svoju prácu vykonávať lepšie

-        spokojnosť zákazníkov

-        dostupné riešenie s návratnosťou, dlhodobým a celoročným využitím

-        marketingový ťahák, na ktorý možno viazať ponuky, menu, akcie či organizovať rodinné oslavy

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ NAŠIMI REALIZÁCIAMI FACEBOOK

Usporiadať podľa 
Výrobca