KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » Ihriská pre fitness centrá

Interiérové detské ihriská

Detské ihriská pre fitness centrá

Neraz si zákazník vyberá, pre ktoré fitness centrum v meste sa rozhodne. Okrem ceny vstupu, permanentky prihliada pri výbere aj na atmosféru i služby navyše. Majitelia fitness centra sa snažia poskytnúť čo najlepšie služby, odlíšiť sa od konkurencie a získať čo najviac stálych zákazníkov. Ak patríte medzi majiteľov fitness centra, ktorým záleží na vyššej návštevnosti a vyššom zisku, práve pre Vás máme riešenie, ktoré Vám pomôže dosiahnuť tento cieľ.

Určite ste si všimli, že veľa rodičov má čas navštevovať fitness práve popoludní ale zväčša v tomto čase na nich pripadá aj starosť o deti. Otvorte a pripravte prostredie práve pre túto širokú skupinu potencionálnych zákazníkov a získajte ich na svoju stranu jednoduchým spôsobom. Použite profesionálne navrhnuté interiérové ihrisko, ktoré vytvoríme ideálne pre vaše priestory. Naše ihriská je možné rozmerovo, farebne i dizajnom navrhnúť práve do vašich priestorov fitness centra, aby dotváralo atmosféru, odlišovalo vás od konkurencie a zvyšovalo návštevnosť.

Naše ihrisko umožní rodičom si pokojne zacvičiť dokiaľ sa deti hrajú a rovnako pohybovo rozvíjajú. Každý rodič (otec či mamička) ocení, že svoje dieťa nemusí na úkor cvičenia odložiť, či nemať kam dať ale namiesto toho môže ísť dieťa s nimi práve do vášho fitka. Ukázalo sa, že naše ihrisko zvýšilo návštevnosť a objem predaja nejednej prevádzke. Výhodou ihriska je celoročné vyžitie a možnosť ponúknuť doplnkové služby, na základe ktorých sa stanete prvou voľbou kam zavítajú rodičia cvičiť pravidelne.

-        vyššia návštevnosť

-        vyšší predaj

-        opakovaná návštevnosť

-        preferencia rodičov

-        pozitívne referencie

-        odlišnosť od konkurencie

-        reklama zdarma na základe referencii a sociálnych sieťach

-        marketingový ťahák

-        možnosť predaja súvisiacich služieb i tovarov

-        možnosť predaja vstupov na ihrisko – extra výnos

Vyžiadajte si rámcovú cenovú ponuku alebo návrh projektu na mieru +421 917 374 112 / info@ihriskamich.sk

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ REALIZÁCIAMI FACEBOOK

Usporiadať podľa 
Výrobca  akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt