KONTAKTY

INTERIEROVEIHRISKA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
Trenčín - Bratislava
tel: +421(0)32 3811 404
napíšte nám
Mob: +421(0)905 671 158
www.ihriskamich.sk

NOVINKY

arr3Postup pri kúpe ihriskaKúpa ihriska  -  Postup Rozhodli ste sa pre otvorenie interiérového ihriska, detského kútika alebo...

Úvod » Ihriská pre fitness centrá

Interiérové detské ihriská

Detské ihriská pre fitness centrá

Neraz si zákazník vyberá, pre ktoré fitness centrum v meste sa rozhodne. Okrem ceny vstupu, permanentky prihliada pri výbere aj na atmosféru i služby navyše. Majitelia fitness centra sa snažia poskytnúť čo najlepšie služby, odlíšiť sa od konkurencie a získať čo najviac stálych zákazníkov. Ak patríte medzi majiteľov fitness centra, ktorým záleží na vyššej návštevnosti a vyššom zisku, práve pre Vás máme riešenie, ktoré Vám pomôže dosiahnuť tento cieľ.

Určite ste si všimli, že veľa rodičov má čas navštevovať fitness práve popoludní ale zväčša v tomto čase na nich pripadá aj starosť o deti. Otvorte a pripravte prostredie práve pre túto širokú skupinu potencionálnych zákazníkov a získajte ich na svoju stranu jednoduchým spôsobom. Použite profesionálne navrhnuté interiérové ihrisko, ktoré vytvoríme ideálne pre vaše priestory. Naše ihriská je možné rozmerovo, farebne i dizajnom navrhnúť práve do vašich priestorov fitness centra, aby dotváralo atmosféru, odlišovalo vás od konkurencie a zvyšovalo návštevnosť.

Naše ihrisko umožní rodičom si pokojne zacvičiť dokiaľ sa deti hrajú a rovnako pohybovo rozvíjajú. Každý rodič (otec či mamička) ocení, že svoje dieťa nemusí na úkor cvičenia odložiť, či nemať kam dať ale namiesto toho môže ísť dieťa s nimi práve do vášho fitka. Ukázalo sa, že naše ihrisko zvýšilo návštevnosť a objem predaja nejednej prevádzke. Výhodou ihriska je celoročné vyžitie a možnosť ponúknuť doplnkové služby, na základe ktorých sa stanete prvou voľbou kam zavítajú rodičia cvičiť pravidelne.

-        vyššia návštevnosť

-        vyšší predaj

-        opakovaná návštevnosť

-        preferencia rodičov

-        pozitívne referencie

-        odlišnosť od konkurencie

-        reklama zdarma na základe referencii a sociálnych sieťach

-        marketingový ťahák

-        možnosť predaja súvisiacich služieb i tovarov

-        možnosť predaja vstupov na ihrisko – extra výnos

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ REALIZÁCIAMI FACEBOOK

Usporiadať podľa 
Výrobca  akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt


akcia
top produkt