Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Hotely a penzióny

Detské interiérové ihriská

Detské ihriská pre hotely a penzióny

Mestský, horský, luxusný, lacný, wellness či iný hotel sa snaží vyplniť dieru na trhu a poskytnúť ubytovanie a služby, ktoré sú niečím výnimočné. Každý majiteľ / prevádzkar hotela sa usiluje stanoviť cieľovú skupinu a dobre jej porozumieť, aby služby hotela priniesli zákazníkom atmosféru a pocity, ktoré budú opakovane vyhľadávať a odporúčať. Práve v tejto oblasti pomáhame hotelom sa čo najviac priblížiť širokej skupine zákazníkov a to rodinám s deťmi.

Pretože zákazník si nekupuje len ubytovanie ale zážitky a pocity, ktoré prišiel zdieľať so svojou rodinou a priateľmi, naše detské ihriská vám pomôžu túto hlavnú myšlienku podporiť. Vytvoríme pre Vás jedinečný projekt ihriska, ktorý dotvorí príjemnú rodinnú atmosféru hotela. Preukázalo sa, že hotely i penzióny, ktoré sa rozhodli pre naše ihrisko zvýšili svoju návštevnosť i obľúbenosť. Rodiny s deťmi majú dôvod vybrať práve váš hotel s ihriskom, aby našli správne miesto kde sa ubytovať s deťmi. Interiérové ihriská sa stali samozrejmosťou a hlavným ťahákom pre návštevnosť rodín s deťmi. Naše ihrisko je možné dizajnovať nielen farebne a tematicky ale navrhovať v rôznych veľkostiach a s atrakciami, ktoré vás výnimočne odlíšia od konkurencie. Vyskúšajte výhody našich ihrísk:

-        vyššia návštevnosť, obsadenosť hotela, penziónu

-        vyšší predaj

-        opakovaný pobyt vďaka voľbe detí

-        obľúbený výlet detí, preferencia rodičov

-        pozitívne referencie

-        odlišnosť od konkurencie (výbava, atrakcie, farebnosť, tematické ladenie) spokojnosť návštevníkov

-        reklama zdarma na základe referencii – odporúčaní návštevníkov medzi sebou

-        dostupné, dlhodobé riešenie s celoročným využitím

-        marketingový ťahák, ktorý možno vyžívať celoročne a viazať naň kampane, ponuky a akcie

Usporiadať podľa 
Výrobca  novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


novinka
akcia
doprava zdarma


novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


novinka
akcia
doprava zdarma


novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


novinka
akcia
doprava zdarma